Tbloc

TBLOC 2020 yılının Ocak ayında İzmir’de kurulmuş bir endüstri firmasıdır. Yeni bir firma olmasına rağmen kökleri uzun yıllara dayanan tecrübe ve birikimler nedeniyle çok derindedir.

TBLOC Türkiye’nin yeni bağlantı elemanları markası olarak Ar-Ge, Üretim ve Satış faaliyetlerini tek çatı altında yürütecek ve bir Türk markası olarak uluslararası standartlarda ürettiği ürünleri tüm dünyaya ihraç edecektir.

TBLOC markası klemensin İngilizce karşılığı olan Terminal Block kelimelerinin bir kısaltması olarak görünse de t harfi teknolojinin kısaltması olarak markamızın başında şirketimizin uzun vadeli planlarının göstergesi olarak yerini almıştır.

Saken

SAKEN, mekatronik alanında dünyanın öncü ülkelerinden Japonya’da kişinin kendisine ait bir nesneyi, bilgiyi, tecrübeyi vermesi, paylaşması anlamına gelmektedir. SAKEN’in kurucuları olarak yıllardır farklı endüstrilerde edindiğimiz deneyimlerimizi paylaşabilmek için yeni bir iş modeli ile SAKEN Mekatronik’i hayata geçirdik.

Önceliğimiz ülkemize değer katan, yüksek teknolojiye sahip mekatronik sistemler tasarlayıp üretebilen genç mühendis ve teknik insanlar yetiştirmek ve ürettiğimiz hizmet ve ürünleri tüm dünyaya sunmaktır.